• Turkish / English
  • +90 532 525 54 25

PLASTİK CERRAHİ

Randevu için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Rİnoplastİ

Bunun şekil ve fonksiyon (nefes alma vs.) bozukluklarının düzeltilmesidir. doğumsal veya sonradan kazanılan (travma vb.) şekil bozuklukları genel olarak nefes almamıızı kısıtlar.Açık veya kapalı teknikle yapılabilir. Estetik burun ameliyatında kemik ve kıkırdak yapıdaki eğrilikler düzeltilir hava yolları açılır yüzün boyutuna uygun şekillendirilir ve

Devamı
GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

Yaşla birlikte cilt elastikiyetinin azalmasına bağlı olarak alt ve üst göz kapağında sarkmalar meydana gelir bazen bu görüş alanını bile kısıtlayacak boyutlarda olabilir. yüz gençleştirmede en fazla uygulanan prosedürlerden biri göz kapağı estetiğidir.

Devamı
YAĞ ENJEKSİYONU

Yüz gençleştirme hastalarında çok sık uygulanan bir prosedür olsada vücudumuzun ihtiyaç olan her yerine uygulanabilir. genel olarak eksik olan hacmin yerine destek sağlamakla birlikte cildimizi besleyerek cilt kalitesini, parlaklığını arttırarak sekonder kazanımlar sağlar.

Devamı
YÜZ GERME

Yaşın ilerlemesiye birlikte orta yüz hacmi yerçekiminin etkisi ile aşğı doğru yerdeğiştirir böylelikle yüzümüzde ve boynumuzda sakmalar oluşur.yüz germe ameliyatlarında sarkan kısımların yukarıvektörlerde asılarak dha genç bir görünüme kavuşmak hedeflenir.

Devamı
ALIN GERME

Yaş ilerledikçe derinleşen alın çizgileri ve düşük kaşlar yorgun ve yaşlı görünüme neden olur. Alın germe ameliyatlarında saçlı deriden girilerek alındaki kırışıklıkları gergin ve düşük kaşları kaldırmak hedeflenir.

Devamı
YÜZ PROTEZLERİ

Yüz protezleri, geçirilmiş travma veya ameliyat sonrası, yaşlanma sonucu ve yapısal olarak oluşan, yüz ve çene kemiklerinde şekil ve hacim bozukluklarının düzeltilmesini sağlayan tıbbi malzemelerdir. Kemik yapıya direk müdahale etmeden kemik üzerine yerleştirilerek istenen şekil ve hacme ulaşılır.

Devamı
KEPÇE KULAK ESTETİĞİ

Yelken veya kepçe kulak estetiğinde amaç eksik kıvrımların oluşturularak ve başa olan uzaklığını ve açısını azaltarak yeniden şekillendirmektir.

Devamı
MEMEBÜYÜTME

Meme estetik açıdan kadın vücudunu tamamlayarak kadının kendisini bütün, güzel ,doğal ve normal hissetmesini sağlar.Meme büyütme ameliyatı en sık uygulanan estetik cerrahi prosedürlerden biridir. Meme altı veya göğüs kası altına silikon protez (implant) yerleştirilerek yapılır.

Devamı
MEMEKÜÇÜLTME

Genellikle hastalar boyun ve sırt ağrıları. meme altında pişikler ve vucudu saran kıyafetler giyememe şikayetleri ile başvururlar. Ameliyatta memenin hacmi küçültülürken aynı zamanda dikleştirmede yapılarak vücut ölçülerine uygun hale getirilir

Devamı
MEME REKONSTRÜKSİYONU

Düzgün şekil ve büyüklükteki, simetrik ve sağlıklı memeler kadınlarda öz güvenli ve mutlu bir yaşantının sağlanmasında büyük rolü bulunmaktadır. Doğuştan, travm

Devamı
Jİnekomastİ

Erkeklerde meme büyümesidir. Meme dokusunun boyutlarına ve cilt fazlalığının miktarına göre değişen derecelerde sınıflandırılır ve ameliyat tekniği buna bağlı değişkenlik gösterir

Devamı
Lİposuctİon

Dünyada en çok yapılan estetik amaçlı cerrahi girişim liposuction ‘ yağ emme’ dir. Liposuction, ince metal kanüller yoluyla yağ dokunun çekilmesi işlemidir.

Devamı
Abdomİnoplastİ (Karın Germe)

Karın germe ameliyatı karın bölgesindeki cilt, cilt altı dokulardaki sarkıklığın giderilip düz ve gergin bir karın oluşumunu sağlayan cerrahi girişimdir.

Devamı
KOL GERME

Kol germe ameliyatı, kilo alıp vermeye ve yerçekimine bağlı veya yapısal olarak kolların iç kısmında oluşan cilt, cilt altı dokulardaki sarkıklığın giderilmesini sağlayan cerrahi girişimdir.

Devamı
BACAK GERME

Bacak germe ameliyatı, kilo alıp vermeye ve yerçekimine bağlı veya yapısal olarak bacakların iç kısmında oluşan cilt, cilt altı dokulardaki sarkıklığın giderilip düz ve gergin bir hale getirilmesini sağlayan cerrahi girişimdir. Bacak iç yüzündeki bölgesel yağ fazlalığı eğer ciltte gevşeklik yok ise sınırlı bir yağ alma işlemi ile düzelebilir.

Devamı
POPO ESTETİĞİ

Poponun vücudun yapısal özelliklerine bağlı olarak düz görünmesi veya yaşlanmaya bağlı olarak sarkık durması veya istenilenden büyük olması rahatsız edici bir görünüm oluşturabilir.

Devamı
BACAK ESTETİĞİ

......................................................................................................................................................................................

Devamı
GENİTAL ESTETİK

........................................................................................................................................................................................

Devamı